Rejestracja kodu

Akceptuję Regulamin Konta WSiP oraz Regulamin serwisu przyroda.zamkor.pl *

Klauzula nr 1

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSIP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących:
SMS-em
e-mailem
drogą telefoniczną (kontakt z konsultantem)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach pozostałych podmiotów Grupy Wydawniczej WSiP oraz podmiotów współpracujących ze WSiP, działających na rynku edukacyjnym i wydawniczym.

Klauzula nr 6

* zaznaczenie obowiązkowe

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96 (WSiP). Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), w celach związanych z korzystaniem z serwisów internetowych, informowaniem o produktach i usługach oraz archiwizowaniem. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamawianych usług.
Anuluj